know-how

Know-how a

technologické inovace

Spojujeme know-how finančnícho zprostředkování s unikátní technologickou platformou.
Díky tomu Vám poskytujeme maximální komfort pro prodej finančních produktů.

Přinášíme na český trh ověřené řešení, které zásadním způsobem ulehčuje práci finančním zprostředkovatelům. Systém, který úspěšně funguje na Slovensku a dalších trzích, zefektivňuje procesy a vám umožňuje soustředit se na to hlavní - na klienta a prodej.

Veškeré informace o vašem byznysu máte u nás na dosah. Přehledy o obchodních příležitostech, smlouvách, provizích a výkonnosti vašeho týmu jsou vždy aktuální a kdykoli přístupné přes telefon nebo počítač.

Co dalšího naše platforma přináší?

Aktivní cross-sell

Získáte nástroje a podporu pro aktivní cross-sell vaší zákaznické báze. Díky prodejním nástrojům naší platformy budete moci prodávat více typů produktů. Osobně i na dálku.

Efektivita práce

Váš tým nezatíží ani legislativní a povinné náležitosti, které vyřešíte kompletně online v rámci přehledného procesu a bezpečných digitálních podpisů.

Udržitelnost

Pomůžeme vám vybudovat dlouhodobou loajalitu vašich klientů díky proaktivní péči ze strany FinGO. Získáte tak spokojenější zákazníky a vyšší pravděpodobnost prodeje dalších produktů v budoucnosti.

Nové obchodní příležitosti

Neustále pro vás vytváříme nové obchodní příležitosti z množství různých zdrojů. Ve spojení s naším call centrem vám tak zajišťujeme přísun ověřených a aktuálních poptávek od motivovaných kontaktů.

Nástroje

Pro efektivní řízení vašeho týmu máte k dispozici sadu komplexních manažerských nástrojů a reportingu, které se přizpůsobí vašim potřebám na míru.

Technologie

Všechna řešení, která vám poskytujeme, jsou postavena na moderních a bezpečných základech s cílem dalšího rozvoje a maximální ochrany vašich klientů a dat.

Hypotéky

Hypotéky

Investice

Pojištění majetku

Investice

Hlídací rybička

Odhad nemovitosti

Odhad nemovitosti