Aktuální a ověřené

OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI z FINGO MARKET

Víme, jak identifikovat zájem klientů o produkt v momentě, kdy jsou připraveni jej skutečně řešit.
O klientovi získáme maximum dostupných informací a vy získáte nejen „lead“, ale klienta s údaji, které vám pomohou mu vybrat ideální nabídku.

Nové obchodní příležitosti získáváme z různých zdrojů:

když klient vyhledává a porovnává produkty na internetu
na sociálních sítích, kde lidé hledají radu a pomoc svých známých
od partnerů FinGO, ať už velkých korporací hledajících další doplňkové služby pro své klienty nebo od spřátelených srovnávačů finančních produktů
v rámci vlastních marketingových aktivit na databázi našich klientů
z tipů od našich vlastních poradců
cross-sellováním zákaznické báze našich poradců při zachování exkluzivity a vlastnictví kmene poradce

Zajistíme, že od prvního vyhledávání produktu na internetu po kontakt s finančním zprostředkovatelem uběhnou jen minuty. Získáváte tak obchodní příležitosti od lidí s aktuální potřebou. To vše mnohem dříve, než mohou navštívit například pobočku banky nebo pojišťovny.

Všechny klientské údaje zaznamenáváme v našem CRM. Máte tak vždy přehled, jaké produkty klient poptává a jaké již má, kdy jste s ním hovořili a co jste mu v minulosti nabízeli. Samozřejmostí je získání potřebného právního titulu pro zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.

Získané obchodní příležitosti ověřujeme naším call centrem a pouze kvalitní leady distribuujeme mezi naše poradce přes unikátní FinGO Market. Poradci v něm získají nové klienty, nebo si je vzájemně doporučí. Kontakt, který si poradce převezme, se stává jeho klientem.

Uzavřené smlouvy se zpracovávají v našem provizním systému a jsou kontrolovány specialisty každý den. Po zadání všech potřebných údajů a příloh se systém postará o to, že dostanete svoji odměnu včas a ve správné výši.

Jak to funguje?

1

Klient má zájem o finanční produkt

Klient vyhledává na webu nebo sociálních sítích produkt, o který má zájem. Díky našim online nástrojům si rychle porovná jednotlivé nabídky finančních společností a my tak kromě informací o klientovi zjistíme i jeho preferenci v oblasti finančních produktů.

2

Call centrum ověří zájem

Chceme mít jistotu, že příležitosti, které vám přinášíme, jsou reální klienti s opravdovým zájmem o finanční produkt a poradenství. Pomocí našeho proškoleného call centra ověřujeme základní údaje o klientovi od lokality, kde se může potkat s poradcem, po jeho preference.

3

Příležitost je k dispozici ve FinGO Market

Naši poradci mají přístup k příležitostem skrze náš FinGO Market. Sami si mohou zvolit, kdy a kolik příležitostí si převezmou. FinGO Market funguje na principu volné soutěže a klienta získává ten poradce, který se o něj přihlásí jako první.

4

Kontakt s klientem

Finanční poradce, který si klienta převezme, získává automaticky přístup ke kontaktním údajům klienta a detailním informacím o jeho potřebách a poptávce. Se svým klientem se může spojit jen několik minut od chvíle, kdy klient začal produkt na internetu vyhledávat. Vše ostatní je už na zkušenostech a obchodních schopnostech vás - finančních poradců.

Vyšší provize pro ty nejlepší

Nechceme po vás žádné penize dopředu za nákup příležitostí. Jen podíl na úspěšném obchodě. Můžete si být jisti, že čím jste lepší a úspěšnější, tím je vyšší i vaše provize a počet klientů, které si můžete převzít.

Garance vlastních klientů

FinGO Market je vždy fér. Klient, se kterým jednáte nebo jste jednali v minulosti, patří vždy pouze vám. Pokud tak náhodou do FinGO Market přišel znovu o pár dní později, dostane se opět výhradně k vám.

Více příležitostí

FinGO Market je pro ty nejlepší poradce. Čím vyšší je vaše úspěšnost, tím více klientů od nás dostanete.