obchodní příležitosti

Aktuální a ověřené

OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI z FINGO MARKET

Víme, jak identifikovat zájem klientů o produkt v momentě, kdy jsou připraveni jej skutečně řešit.
O klientovi získáme maximum dostupných informací a vy získáte nejen „lead“, ale klienta s údaji, které vám pomohou mu vybrat ideální nabídku.

Nové obchodní příležitosti získáváme z různých zdrojů:

když klient vyhledává a porovnává produkty na internetu
na sociálních sítích, kde lidé hledají radu a pomoc svých známých
od partnerů FinGO, ať už velkých korporací hledajících další doplňkové služby pro své klienty nebo od spřátelených srovnávačů finančních produktů
v rámci vlastních marketingových aktivit na databázi našich klientů
z tipů od našich vlastních poradců
cross-sellováním zákaznické báze našich poradců při zachování exkluzivity a vlastnictví kmene poradce

Zajistíme, že od prvního vyhledávání produktu na internetu po kontakt s finančním zprostředkovatelem uběhnou jen minuty. Získáváte tak obchodní příležitosti od lidí s aktuální potřebou. To vše mnohem dříve, než mohou navštívit například pobočku banky nebo pojišťovny.

Všechny klientské údaje zaznamenáváme v našem CRM. Máte tak vždy přehled, jaké produkty klient poptává a jaké již má, kdy jste s ním hovořili a co jste mu v minulosti nabízeli. Samozřejmostí je získání potřebného právního titulu pro zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.

Získané obchodní příležitosti ověřujeme naším call centrem a pouze kvalitní leady distribuujeme mezi naše poradce přes unikátní FinGO Market. Poradci v něm získají nové klienty, nebo si je vzájemně doporučí. Kontakt, který si poradce převezme, se stává jeho klientem.

Uzavřené smlouvy se zpracovávají v našem provizním systému a jsou kontrolovány specialisty každý den. Po zadání všech potřebných údajů a příloh se systém postará o to, že dostanete svoji odměnu včas a ve správné výši.

Jak to funguje?

1

Klient má zájem o finanční produkt

Klient vyhledává na webu nebo sociálních sítích produkt, o který má zájem. Díky našim online nástrojům si rychle porovná jednotlivé nabídky finančních společností a my tak kromě informací o klientovi zjistíme i jeho preferenci v oblasti finančních produktů.

2

Call centrum ověří zájem

Chceme mít jistotu, že příležitosti, které vám přinášíme, jsou reální klienti s opravdovým zájmem o finanční produkt a poradenství. Pomocí našeho proškoleného call centra ověřujeme základní údaje o klientovi od lokality, kde se může potkat s poradcem, po jeho preference.

3

Příležitost je k dispozici ve FinGO Market

Naši poradci mají přístup k příležitostem skrze náš FinGO Market. Sami si mohou zvolit, kdy a kolik příležitostí si převezmou. FinGO Market funguje na principu volné soutěže a klienta získává ten poradce, který se o něj přihlásí jako první.

4

Kontakt s klientem

Finanční poradce, který si klienta převezme, získává automaticky přístup ke kontaktním údajům klienta a detailním informacím o jeho potřebách a poptávce. Se svým klientem se může spojit jen několik minut od chvíle, kdy klient začal produkt na internetu vyhledávat. Vše ostatní je už na zkušenostech a obchodních schopnostech vás - finančních poradců.

Vyšší provize pro ty nejlepší

Nechceme po vás žádné penize dopředu za nákup příležitostí. Jen podíl na úspěšném obchodě. Můžete si být jisti, že čím jste lepší a úspěšnější, tím je vyšší i vaše provize a počet klientů, které si můžete převzít.

Garance vlastních klientů

FinGO Market je vždy fér. Klient, se kterým jednáte nebo jste jednali v minulosti, patří vždy pouze vám. Pokud tak náhodou do FinGO Market přišel znovu o pár dní později, dostane se opět výhradně k vám.

Více příležitostí

FinGO Market je pro ty nejlepší poradce. Čím vyšší je vaše úspěšnost, tím více klientů od nás dostanete.

Hypotéky

Hypotéky

Investice

Pojištění majetku

Investice

Hlídací rybička

Odhad nemovitosti

Odhad nemovitosti