proč my

Výhody,

jaké jinde nenajdete

Zapomeňte na MLM a budování firmy pro někoho cizího. FinGO je nový typ značkového finančního poradenství. Využijte kombinaci silného zázemí s volností v budování vlastní firmy, jakou znáte z broker poolových společností.

PŘIDEJTE SE K NÁM!


Vaše firma

Pomůžeme vám pod našimi křídly vybudovat vlastní úspěšnou společnost. Nemusíte se starat o marketing, technologie, regulace, právní otázky ani další věci, které přímo nerozvíjí váš obchod.

S námi budujete finančně poradenské služby zaštítěné veškerým představitelným komfortem, ovšem s garancí vašeho kmene a vašich poradců.


Odborná podpora a servis

Jsme tu proto, abychom vám šetřili čas a ulehčili práci. Máte k dispozici informační systém pro řízení vašeho týmu, vzdělávání a poradenství. Poskytneme vám nejlepší metodiky, analytické nástroje a srovnávače produktů. Víme, že když hledáte pomoc, chcete se radit s těmi nejlepšími z oboru. Naši produktoví specialisté z oblasti pojištění, úvěrových produktů, investic i práva jsou připraveni poskytnout vám tu prvotřídní podporu.


Nejsilnější produkty

S FinGO prodáváte nejširší produktové portfolio na českém trhu. To je podpořeno strategickým partnerstvím s vybranými bankami a pojišťovnami, které pro naši společnou práci přinesou další výhody v podobě dedikované podpory a speciálních nabídek.


Férové provize

Chceme, abyste byli úspěšní. Proto vám garantujeme férové provize a poskytování slíbeného servisu.

Kontrola smluv probíhá téměř okamžitě po vašem odeslání, takže svoje peníze dostanete bez zbytečných odkladů. Provize vyplácíme rychle a pravidelně.


Obchodní příležitosti čekají

Vy víte, jak prodávat. A my jsme tu proto, abychom vám zajistili přístup ke stále novým a motivovaným klientům. U nás získáte čerstvé obchodní příležitosti z webu, které pro vás vždy napřed prověří naše profesionální call centrum. Můžete se tak soustředit na obchod, ostatní zařídíme my.


Minimum papírování

Naše procesy nastavujeme tak, abyste nebyli zatěžováni zbytečným papírováním. Ani my totiž papírování nemáme rádi :-). Stále hledáme nové cesty, jak vám usnadnit práci. Smlouvu i další dokumenty s klientem tak již dnes u nás můžete sjednat a podepsat kompletně elektronicky.

Díky spojení unikátní technologické platformy, marketingového konceptu a know-how z oblasti finančního zprostředkování vám poskytujeme to, co konkurence jen slibuje. Jsme vždy několik kroků napřed. Proto od nás vždy máte aktuální informace o provizích, smlouvách, klientech či školeních. Ty jsou dostupné kdykoli jak z počítače, tak z mobilu.

Přidejte se k nám

Hypotéky

Hypotéky

Investice

Pojištění majetku

Investice

Hlídací rybička

Odhad nemovitosti

Odhad nemovitosti